eStock modulis

eStock – interneta veikals auto nozares uzņēmumam
 

Funkcionāli

Sistēma Jūsu klientiem ļauj viegli un ātri sameklēt preces AutoMaster filiālē un pasūtīt tās, izmantojot interneta pārlūku. Pieejamo informācijas apjomu varat ierobežot atbilstoši biznesa specifikai, tādējādi nodrošinot dažādus piekļuves līmeņus sistēmai. Sistēma ļauj arī viegli pievienot un koriģēt preču sarakstu.


Ērti

Jūsu klienti var veikt pasūtīšanu, izmantojot iepirkumu grozus. Tas nozīmē, ka eStock modulī veiktie pasūtījumi uzreiz nekļūst par AutoMaster pasūtījumiem, bet vispirms, līdzīgi kā jebkurā interneta veikalā, tiek veidoti iepirkumu grozi.


Droši

Jūsu klienti var rediģēt iepirkumu groza saturu vairākos piegājienos līdz brīdim, kad ir gatavi pasūtīt atlasītās preces. Tikai pēc apstiprināšanas tiek nosūtīts pasūtījums AutoMaster sistēmai. Šajā posmā no iepirkumu groza tiek izveidots noliktavas pasūtījums, kuru tālāk apstrādā kā parastu AutoMaster pasūtījumu.

 

Visi dati vienuviet

eStock modulis un AutoMaster sistēma izmanto kopīgu datubāzi un vadības iestatījumus. Lietotāju un moduļa administrēšanas vide ir interneta pārlūks.eStock – noderīgs palīgs, uzsākot biznesu internetā. Sazinieties ar mums!