eStock

eStock- інтернет-магазин для підприємства автомобільної промисловості

 

Функціонально

 

Система дозволяє Вашим клієнтам легко та швидко знайти товари у філії AutoMaster, замовити їх, використовуючи браузер. Можна обмежувати обсяг інформації у відповідності зі специфікою бізнесу завдяки забезпеченню різних рівнів доступу до системи. Система також дозволяє легко додавати і коригувати список товарів.

 

Зручно

Ваші клієнти можуть здійснити замовлення, використовуючи закупівельні корзини. Це означає, що замовлення, виконані в модулі eStock, одразу не стають замовленнями AutoMaster, а спочатку, як і в будь-якому інтернет-магазині, створюються закупівельні корзини.

 

Безпечно

Ваші клієнти можуть коригувати зміст закупівельних корзин декількома підходами, до моменту, коли вони будуть готові замовити відібрані товари. Лише після підтвердження, замовлення надсилається в систему AutoMaster. На даному етапі з закупівельної корзини створюється складське замовлення, яке в подальшому обробляється як звичайне замовлення AutoMaster.

 

Всі дані в одному місці 

Модуль eStock і система AutoMaster використовують загальну базу даних і установки управління. Середовище адміністрування користувачів та модулів - браузер.

 

eStock- корисний помічник для започаткування бізнесу в інтернеті. Зв'яжіться з нами